Yönetim Kurulu

Arıkanlı Holding ve bağlı şirketlerinde görev yapan her kademedeki arkadaşım, sahip olduğu tecrübe ve teknolojiyi kullanarak mal ve hizmet üretmekte; yaptığı üretimin ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacağına inanmaktadır. Bu nedenle, yaptığı üretimin kalitesinin en üst düzeyde olmasına özen gösterir.

Arıkanlı Holding'e bağlı Türkiye'de ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerde görev yapan çalışanlarımız, aynı ilkelere inanırlar ve o ilkeler doğrultusunda özveriyle çalışırlar.

Tüm çalışanlarımızın özenle uyguladıkları temel çalışma ilkeleri:

  • İşini en iyi şekilde yapmak,
  • İşi bir defada doğru yapmak,
  • İşin başlangıcından, müşteriye teslimine kadar geçen her süreçte dürüst olmaktır.

Dr. İbrahim ARIKAN
Kurucumuz

 

Ümit ARIKANArıkanlı Holding, kurucumuz Sayın İbrahim ARIKAN’ın koyduğu temel ilke ve prensipler doğrultusunda, dinamik ve yenilikçi yapısını kararlılıkla sürdürmektedir.

Kurulduğu tarihten başlayarak, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, lider olmayı hedefleyen Arıkanlı Hol​ding, bugün de dünyadaki ve Türkiye’deki tüm yenilikleri, en son teknolojileri şirketlerinde uygulayarak öncü ve lider kimliğini başarıyla devam ettirmektedir.

45 yıllık bilgi birikimimizi, yenilikçi ve çağdaş vizyonumuzla güçlendirerek, her zaman olduğu gibi ülkemiz için üretmeye, insanlarımıza istihdam sağlamaya devam ediyoruz.

Ümit ARIKAN
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Hakan SUBAŞIArıkanlı Holding kurulduğu günden bu yana Kurucumuz Sn. İbrahim Arıkan ve Yönetim Kurulumuzun yaratmış olduğu misyon doğrultusunda, ülkemiz için umut vaat eden ve ilkleri gerçekleştiren bir topluluk olarak öne çıkmıştır.

Grubumuzda görev yapan çalışanlarımız bir bütün şeklinde hareket ederek, tüm paydaşlarımıza kaliteli mal ve hizmet üretmek amacındadır.

Tecrübemizi modern vizyonumuzla birleştirerek görevimizi en iyi ve en doğru şekilde yerine getirmeye gayret ediyor ve her zaman ilkleri yaratan bir topluluk olarak sürekliliğimizi koruyacağımıza inanıyoruz./inanıyorum.

Hakan SUBAŞI
Genel Koordinatör (CEO)