Misyon, Vizyon, Değerlerimiz

Misyon

11 Şubat 1996’da kurulan Arıkanlı Holding’in misyonu; iştirak ettiği tüm şirketleri bir şemsiye altına alarak bu şirketleri idari, mali, sosyal, hukuki ve teknik konularda koordine etmek; mevcut çalışma düzenlerini iyileştirerek verimliliklerini artırmak, aralarındaki işbirliğini geliştirmektir.

Vizyon

Arıkanlı Holding ve holdinge bağlı şirketler; Türkiye’de ve Türkiye dışında kuracağı şirketler veya oluşturacağı ortaklıklar yolu ile faaliyet alanını genişletmek, bu yolla daha çok insana iş imkânı sağlamak, kaliteli mal ve hizmet üretmek amacındadır. Arıkanlı Holding ve Holding’e bağlı şirketlerin faaliyet alanlarında “örnek” ve “önder” kurumlar olmaları esas alınır.

Değerlerimiz

Arıkanlı Holding ve bağlı kurumlarda çalışan herkes kendisini Arıkanlı Ailesi’nin bir ferdi olarak görür ve bu ailenin bireyi olmaktan gurur duyar. Her birey, diğer aile fertleriyle işbirliği ve dayanışma içinde çalışır. Arıkanlı Holding, her çalışanının kuruma kattığı değere önem verir.

Her çalışan, başarılı olmanın yüksek performanslı çalışma, bilgi paylaşma ve açık iletişimle gerçekleştiğine inanır. Kişilerin işe katkıları doğrultusunda ödüllendirildiğini bilir. Karşılıklı saygı ve iyi niyete dayalı huzurlu bir ortamda çalışmanın hazzını ve verimini yaşayarak görür.

Arıkanlı Holding, her mükemmel sonucun, ekip ruhu ile huzurlu ortamlarda başarılacağına inanır.

Müşterilerin gereksinimleri en iyi şekilde analiz edilir. Ürün ve hizmetler, müşterilerin ihtiyaç, beğeni ve beklentileri temel alınarak geliştirilir.