Yurtiçi Lojistik
Günarı Mermer

Taşımacılık sektöründe, sürekli gelişen ve değişen dinamikler doğrultusunda hizmette fark yaratma amacıyla çalışan Yurtiçi Lojistik; teknoloji ve insan kaynağı yatırımlarıyla sektörün önemli isimlerinden biri olmayı başardı. 

Genel merkezi İstanbul Maslak’ta bulunan Yurtiçi Lojistik, Arıkanlı Holding Taşımacılık Grubu’nun lojistik sektöründeki deneyimi ve güçlü uzman ekibiyle, tüm lojistik çözümlerin yeni bir yapılandırmayla aynı çatı altında toplanması felsefesi ile kuruldu.

 

Arıkanlı Holding bünyesinde 2002 yılında kurulan Yurtiçi Lojistik; tecrübesi ve kalite anlayışıyla bugün ülke genelinde 14 şehirde (19 Adet Lojistik Merkezi 78.300 m²) aşkın depolama alanında faaliyet gösteriyor.

Şirket; beyaz eşya, tekstil, perakende gıda, otomotiv, madeni yağ vb. ürünlerde, paketleme, depolama, nakliye, paletli parsiyel taşıma sağlayarak çeşitli sektörlere hizmet vermektedir ve hizmet verdiği her sektörün kendine özgü depolama, dağıtım ve tedarik zincir yönetimi ve ihtiyaçlarını dikkate alarak çözümler üretmektedir.

Daha fazla bilgi için : www.yurticilojistik.com.tr